Pažymėta: Tolimieji Rytai

Vystymosi kelias, kuriuo einu

Praėjus apytiksliai dvejiems metams nuo mano dvasinio prabudimo pradžios, kuris prasidėjo kažkur 2012 m. ir tęsiasi net ir dabar, nusprendžiau pradėti praktikuoti kai kurias sveikatingumo Ciguno praktikas. Tačiau, kadangi tuo metu neradau nieko, kas...

Imbiero šaknys. (Couleur / pixabay.com)

Imbiero arbata

Nuo senų laikų Tolimuosiuose Rytuose yra vertinamos imbiero šaknys. Šios šaknys yra turtingos eteriniais aliejais, kurie pasižymi įvairiomis gydomosiomis savybėmis. Taip pat tai ir natūralus antibiotikas, kaip ir medus, česnakas, greipfrutas ar kokosų aliejus.

Pentagrama.

Pentagrama

Daugelis apie šį simbolį sužinojo iš Holivudo meninių filmų, kur dažnai pentagrama traktuojama panašiai kaip ir kryžius: jeigu ji apversta – simbolizuoja neigiamas jėgas, ne apversta – teigiamas jėgas.

Briusas Li (Enter the Dragon).

Briusas Li

„Atsikratyk savo minčių. Tapk beformiu, bekūniu – kaip vanduo. Tu gali vandenį įpilti į puodelį, jis virs puodeliu. Į butelį ir jis virs buteliu. Į virdulį ir jis virs virduliu. Dabar vanduo gali išbėgti...

Donnie Yen (Ip Man)

Donnie Yen

Donnie Yen, tai garsus visame pasaulyje kinų kilmės aktorius, rytų kovos menų žinovas, filmų režisierius, direktorius ir prodiuseris. Taip pat Donnie Yen žinomas ir kaip veiksmo scenų choreografas, pasaulio ušu čempionato medalistas.

Fist Of Fury (Briusas Li).

Legenda apie Chen Zhen

Legenda apie Chen Zhen, tai viena iš Kinijos legendų apie realiai egzistavusį kovos menų meistrą Huo Yuanjia ir jo mokinį, vardu Chen Zhen. Pagal šią legendą buvo pastatyti net 4 filmai ir 8 TV serialai.

Red Cliffs

Tolimųjų Rytų istorija ir filmai

Siekiant parodyti kiek įmanoma didesnį praeities laikų autentiškumą, istoriniai filmai reikalauja didelio biudžeto. Tokiuose filmuose tenka imituoti praeities laikus, sukurti atitinkamas dekoracijas, senovinę techniką, galbūt architektūrą, kultūrą, rūbus ir t.t…

Jetli (Joon Soo Kim/WENN).

Dangiškasis drakonas – Džetas li

Džetas li, tai viena iš ryškesnių kovinių veiksmo filmų žvaigždžių. Jo profesionaliai atlikta kovos menų technika žavi milijonus žiūrovų. Jis yra ne vien aktorius, bet ir kovos menų meistras, kuris daug metų „šlifavo” savo meistriškumą.