Kategorija: Ezoterika

Publikacijos ezoterikos tema

Indigo – dažniausiai užduodami klausimai

Viename Rusijos internetiniame forume, 2006 metais įvyko štai tokia diskusija. Joje dalyvavo, kaip jis prisistatė, vienas iš indigo vaikų, vienuolikos metų berniukas, vardu Saša. Naudodamas „Elhfi“ pseudonimą, jis atsakė į beveik 300 klausimų.

Vedos. (autorius nežinomas)

Vedos

Manoma, kad vedas sukūrė arijai, apie kuriuos ir pačias vedas egzistuoja daug hipotezių. Žodis „veda“ (वेद) senovine sanskrito kalba reiškia žinias. Skirtingos vedos saugoja žinias apie skirtingus dalykus, pvz.:

Nikola Tesla

Nikola Tesla

Tai buvo neeilinių gabumų pasaulinio garso inžinierius, išradėjas, fizikas, futuristas ir tyrėjas, kuris gyveno XIX – XX a. laikotarpyje. Nikola Tesla išradimų įtaką mūsų civilizacijos technologijų vystymuisi, net sunku su kuo nors sulyginti. Joks...

Astrologija (MiraDeShazer / pixabay.com)

Astrologinis porų suderinamumas

Kova ir ginčai. Trumpalaikiai santykiai. Puiki pora. Jie sukurti vienas kitam. Aistringi santykiai, laiminga pora. Įmanoma, kad viskas bus gerai. Galimas nusivylimas. Nenuspėjami santykiai. Draugystė ir džiaugsmas. Abu užsispyrę, neaišku kas laimės. Neįprasti, pilni...

Pentagrama.

Pentagrama

Daugelis apie šį simbolį sužinojo iš Holivudo meninių filmų, kur dažnai pentagrama traktuojama panašiai kaip ir kryžius: jeigu ji apversta – simbolizuoja neigiamas jėgas, ne apversta – teigiamas jėgas.

Vangos pranašystės

Vanga

Tikriausiai visiems teko girdėti apie pranašę Vangą. Kiekvienais metais internete atsiranda vis atnaujintos taip vadinamos „jos pranašystės“, kurios kiekvieną kartą bando mus gąsdinti ir iš kurių paprastai retai kas išsipildo.